Zjednoczone Socjalistyczne Królestwo Hirschbergii i Weerlandu
Maja 01, 2024, 08:41:31 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2 3 4   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Gabinet Przewodniczącego Partii [wolne dyskusje]  (Przeczytany 2217 razy)
Ametyst
Rex Ambulans Serenissimus
Primus inter pares
Filar Monarchosocjalizmu
*****

Posłuch 16
Offline Offline

Wiadomości: 5286



Zobacz profil Email
« : Kwietnia 20, 2015, 01:49:50 »


Pokój docelowo przeznaczony do dyspozycji Sternika, który stoi na czele naszej Partii. Z przyczyn oczywistych pełni funkcję izby pamięci, a tak naprawdę pokoju socjalnego, gdzie spotykają się oligarchowie i dygnitarze. W tym wątku prowadzić można mniej oficjalne dyskusje na temat Partii.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 23, 2016, 11:20:22 wysłane przez Ametyst » Zapisane

prof. dr net. dr h. c. mgr generalissimus
Ametyst z rodu Faradobusów

Bardzo Spaniały Król Hirschbergii i Weerlandu oraz Sekretarz Generalny Wielkiego Sternika,
Organizator Zjazdu Partii i Wykonawca Jego Wskazań, Senior – Protektor Stepów Wewnętrznych i Żuław Rzeżuszych,
Protektor Budzimiryzmu, Promotor Cywilizacji Aktywności, Głosiciel Nowej Kolektywizacji, Uosobienie Pracowitości

Marcel Hans
Człowiek Pracy
****

Posłuch 1
Offline Offline

Wiadomości: 1223



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Sierpnia 01, 2015, 12:38:02 »

Nie wiem, czy to nie będzie obraza dla Członków Jedynej Legalnej Partii, ale chciałbym zadać kilka pytań związanych z Jej istnieniem. Jeśli to jest obraza, proszę o przeniesienie postu.

Dowiedziałem się, że teraz w ZSKHiW jest ustrój jednopartyjny. W takim razie, czy powstawanie innych partii jest nielegalne? Czy może odgórnie utrzymuje się, że wszyscy kochają Partię i nie mają parcia na zakładanie swoich partii.
Interesuje mnie jak sprawa wygląda ze związkami zawodowymi? Czy macie też jakąś narrację związaną z ewentualną opozycją i jej zwalczaniem?
No i ostatnia moja wątpliwość, czy JLP to partia wszechobecna, w zakładach pracy, na uczelniach, w każdej miejscowości w kraju, czy po prostu zwykła partia, ale jedyna w kraju?
Zapisane

(-) Marcel Hans
Ametyst
Rex Ambulans Serenissimus
Primus inter pares
Filar Monarchosocjalizmu
*****

Posłuch 16
Offline Offline

Wiadomości: 5286



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #2 : Sierpnia 01, 2015, 07:02:09 »

Jedyna Legalną Partię tworzą stronnictwa skonfederowane, nierzadko również zwane partiami. Jako ze niezliczone i niezbadane są ścieżki monarchoscojalizmu władze JLP de facto nie wpływają w żaden sposób na ich funkcjonowanie. Partia jest głównie elementem klimatycznym, a istnienie opozycji pozapartyjnej jest oczywiście niemoralne, ale bynajmniej nie nielegalne.
Zapisane

prof. dr net. dr h. c. mgr generalissimus
Ametyst z rodu Faradobusów

Bardzo Spaniały Król Hirschbergii i Weerlandu oraz Sekretarz Generalny Wielkiego Sternika,
Organizator Zjazdu Partii i Wykonawca Jego Wskazań, Senior – Protektor Stepów Wewnętrznych i Żuław Rzeżuszych,
Protektor Budzimiryzmu, Promotor Cywilizacji Aktywności, Głosiciel Nowej Kolektywizacji, Uosobienie Pracowitości

Marcel Hans
Człowiek Pracy
****

Posłuch 1
Offline Offline

Wiadomości: 1223



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #3 : Sierpnia 01, 2015, 07:23:13 »

Wciąż zastanawiam się, czy Koleje Trizondalskie powinny stworzyć specjalne gabinety dla Partyjnych dygnitarzy w swoim przedsiębiorstwie i specjalne przedziały w pociągach, nie chcielibyśmy problemów i skandali politycznych...
Zapisane

(-) Marcel Hans
Ciecierad Ciecieląg
Czcigodny Gubernator Wszechzachodu
Wielki Elektronik
Filar Monarchosocjalizmu
*****

Posłuch 0
Offline Offline

Wiadomości: 6128


Numer gg: 48274042


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #4 : Sierpnia 01, 2015, 12:18:37 »

Ja tam jestem zdania, że realizować powinniśmy hasło: ,,Gabinet dygnitarza Partii w każdej wsi".

Do odpowiedzi o funkcjonowaniu JLP mogę dopowiedzieć, że w jej obrębie również mogą bez problemu powstawać nowe skonfederowane stronnictwa(de facto niezależne partie ale o tym cisza). Plany uczynienia JLP wszechobecną były ale na razie się jeszcze ich zbyt dokładnie nie omówiliśmy.

Najlepiej istotę Partii wyjaśni jej statut:

http://hirshbergiaweerland.cba.pl/index.php?topic=3695.msg53468#msg53468
Zapisane

Zarządca Guberni Zachodniej,
Główny Znachor Sił Zbrojnych ZSKHiW,
Dyrektor IBW,
Najgenialniejszy Teoretyk Monarchosocjalizmu Stepowego,
Geniusz Troski o Człowieka
(-) gen-mjr dr Ciecierad Ciecieląg graf von Grabben

Marcel Hans
Człowiek Pracy
****

Posłuch 1
Offline Offline

Wiadomości: 1223



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #5 : Sierpnia 02, 2015, 03:41:59 »

Dziękuję. Ostatnie pytanie: mogę na kolei stworzyć jej fikcyjną komórkę i pisać o fikcyjnych wydarzeniach?
Zapisane

(-) Marcel Hans
Ciecierad Ciecieląg
Czcigodny Gubernator Wszechzachodu
Wielki Elektronik
Filar Monarchosocjalizmu
*****

Posłuch 0
Offline Offline

Wiadomości: 6128


Numer gg: 48274042


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #6 : Sierpnia 02, 2015, 04:08:37 »

To dosyć trudne pytanie. Całkowitego rozwiania wątpliwości w tej sprawie można oczekiwać chyba jedynie do Zjazdu Partii ale proponuję załatwić to w ten sposób:

-zatrudniać w kolejach tylko prawych monarchosocjalistów(należących do Partii)
-przekonać ich do tego aby utworzyli wewnątrz przedsiębiorstwa półformalne(nieustanowione żadnym dokumentem ale oficjalnie akceptowane) koło partyjne
-powołując się na ,,Doktrynę Monarchosocjalistyczną ZSKHiW i jej teoretyczno-praktyczne zastosowanie dla chwały i lepszej egzystencji codziennej i świątecznej chwalebnego Ludu Szlacheckiego Socjalistycznego Królestwa" oraz o pewne założenia monarchosocjalizmu stepowego okrzyknąć się reprezentantem koła przed władzami Partii
Zapisane

Zarządca Guberni Zachodniej,
Główny Znachor Sił Zbrojnych ZSKHiW,
Dyrektor IBW,
Najgenialniejszy Teoretyk Monarchosocjalizmu Stepowego,
Geniusz Troski o Człowieka
(-) gen-mjr dr Ciecierad Ciecieląg graf von Grabben

Marcel Hans
Człowiek Pracy
****

Posłuch 1
Offline Offline

Wiadomości: 1223



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #7 : Sierpnia 02, 2015, 04:21:46 »

Czyli nie Duży uśmiech
Co prawda będę szukać pracowników, ale dużo kolejarzy to pracownicy centrali w Trizondalu.
Trzymam kciuki za samoistne opanowanie przez partię wszystkiego!
Zapisane

(-) Marcel Hans
Ametyst
Rex Ambulans Serenissimus
Primus inter pares
Filar Monarchosocjalizmu
*****

Posłuch 16
Offline Offline

Wiadomości: 5286



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #8 : Kwietnia 03, 2016, 02:10:12 »

Chyba pod koniec marca mieliśmy organizować Zjazd Partii. Dalej do tego dążymy czy rezygnujemy? Moim zdaniem jest kilka tematów do przedyskutowania na tak wysokim szczeblu.
Zapisane

prof. dr net. dr h. c. mgr generalissimus
Ametyst z rodu Faradobusów

Bardzo Spaniały Król Hirschbergii i Weerlandu oraz Sekretarz Generalny Wielkiego Sternika,
Organizator Zjazdu Partii i Wykonawca Jego Wskazań, Senior – Protektor Stepów Wewnętrznych i Żuław Rzeżuszych,
Protektor Budzimiryzmu, Promotor Cywilizacji Aktywności, Głosiciel Nowej Kolektywizacji, Uosobienie Pracowitości

Ciecierad Ciecieląg
Czcigodny Gubernator Wszechzachodu
Wielki Elektronik
Filar Monarchosocjalizmu
*****

Posłuch 0
Offline Offline

Wiadomości: 6128


Numer gg: 48274042


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #9 : Kwietnia 06, 2016, 08:16:04 »

Zjazd Partii jest konieczny tylko ja tak jakby nie mam możliwości uczestnictwa w nim jeszcze przez pewien czas. Moje możliwości zresztą doskonale widać... Teoretycznie mogę po 20 kwietnia ale nie wiem w jakim stanie realnym będę się znajdował po wydarzeniach, więc niczego nie gwarantuję. W każdym razie, organizacja zjazdu przed 20 kwietnia byłaby srogim wypaczeniem.
Zapisane

Zarządca Guberni Zachodniej,
Główny Znachor Sił Zbrojnych ZSKHiW,
Dyrektor IBW,
Najgenialniejszy Teoretyk Monarchosocjalizmu Stepowego,
Geniusz Troski o Człowieka
(-) gen-mjr dr Ciecierad Ciecieląg graf von Grabben

Ametyst
Rex Ambulans Serenissimus
Primus inter pares
Filar Monarchosocjalizmu
*****

Posłuch 16
Offline Offline

Wiadomości: 5286



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #10 : Kwietnia 06, 2016, 08:37:25 »

Może otwarcie, z przyczyn wskazanych przez augurów, zorganizujemy 10 kwietnia, zaś obrady rozpoczniemy np. 1 maja?
Zapisane

prof. dr net. dr h. c. mgr generalissimus
Ametyst z rodu Faradobusów

Bardzo Spaniały Król Hirschbergii i Weerlandu oraz Sekretarz Generalny Wielkiego Sternika,
Organizator Zjazdu Partii i Wykonawca Jego Wskazań, Senior – Protektor Stepów Wewnętrznych i Żuław Rzeżuszych,
Protektor Budzimiryzmu, Promotor Cywilizacji Aktywności, Głosiciel Nowej Kolektywizacji, Uosobienie Pracowitości

Ametyst
Rex Ambulans Serenissimus
Primus inter pares
Filar Monarchosocjalizmu
*****

Posłuch 16
Offline Offline

Wiadomości: 5286



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #11 : Kwietnia 10, 2016, 03:34:09 »

Dla pogonienia mas ludowoszlacheckich należy już wyznaczyć datę rozpoczęcia zjazdu. Proponuję zatem ostatecznie 2 maja.
Zapisane

prof. dr net. dr h. c. mgr generalissimus
Ametyst z rodu Faradobusów

Bardzo Spaniały Król Hirschbergii i Weerlandu oraz Sekretarz Generalny Wielkiego Sternika,
Organizator Zjazdu Partii i Wykonawca Jego Wskazań, Senior – Protektor Stepów Wewnętrznych i Żuław Rzeżuszych,
Protektor Budzimiryzmu, Promotor Cywilizacji Aktywności, Głosiciel Nowej Kolektywizacji, Uosobienie Pracowitości

Ametyst
Rex Ambulans Serenissimus
Primus inter pares
Filar Monarchosocjalizmu
*****

Posłuch 16
Offline Offline

Wiadomości: 5286



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #12 : Kwietnia 19, 2016, 02:43:46 »

Motyla noga, zapomniałem o czymś: Towarzyszu Ciecieląg, kiedy Wam się kończą te całe matury, czy co Wy tam piszecie?
Zapisane

prof. dr net. dr h. c. mgr generalissimus
Ametyst z rodu Faradobusów

Bardzo Spaniały Król Hirschbergii i Weerlandu oraz Sekretarz Generalny Wielkiego Sternika,
Organizator Zjazdu Partii i Wykonawca Jego Wskazań, Senior – Protektor Stepów Wewnętrznych i Żuław Rzeżuszych,
Protektor Budzimiryzmu, Promotor Cywilizacji Aktywności, Głosiciel Nowej Kolektywizacji, Uosobienie Pracowitości

Ciecierad Ciecieląg
Czcigodny Gubernator Wszechzachodu
Wielki Elektronik
Filar Monarchosocjalizmu
*****

Posłuch 0
Offline Offline

Wiadomości: 6128


Numer gg: 48274042


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #13 : Maja 18, 2016, 07:24:25 »

Wczoraj się skończyły. Teraz będę żył głównie turniejem debat historycznych i moim, pożal się Sterniku, tutoringiem ale jestem gotów do wzięcia udziału w Zjeździe Partii.
Zapisane

Zarządca Guberni Zachodniej,
Główny Znachor Sił Zbrojnych ZSKHiW,
Dyrektor IBW,
Najgenialniejszy Teoretyk Monarchosocjalizmu Stepowego,
Geniusz Troski o Człowieka
(-) gen-mjr dr Ciecierad Ciecieląg graf von Grabben

Ametyst
Rex Ambulans Serenissimus
Primus inter pares
Filar Monarchosocjalizmu
*****

Posłuch 16
Offline Offline

Wiadomości: 5286



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #14 : Maja 18, 2016, 07:52:37 »

W takim razie w przyszły weekend możemy urządzić otwarcie.
Zapisane

prof. dr net. dr h. c. mgr generalissimus
Ametyst z rodu Faradobusów

Bardzo Spaniały Król Hirschbergii i Weerlandu oraz Sekretarz Generalny Wielkiego Sternika,
Organizator Zjazdu Partii i Wykonawca Jego Wskazań, Senior – Protektor Stepów Wewnętrznych i Żuław Rzeżuszych,
Protektor Budzimiryzmu, Promotor Cywilizacji Aktywności, Głosiciel Nowej Kolektywizacji, Uosobienie Pracowitości

Strony: [1] 2 3 4   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006-2011, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.027 sekund z 20 zapytaniami.