Zjednoczone Socjalistyczne Królestwo Hirschbergii i Weerlandu
Maja 01, 2024, 05:51:55 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 14 15 [16] 17   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Gabinet Króla [wnioski o obywatelstwo]  (Przeczytany 7494 razy)
Ametyst
Rex Ambulans Serenissimus
Primus inter pares
Filar Monarchosocjalizmu
*****

Posłuch 16
Offline Offline

Wiadomości: 5286



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #225 : Stycznia 02, 2015, 07:27:45 »

W ostatnim czasie opracowałem plan całkowitej likwidacji prawie wszystkich obecnie nadawanych orderów i odznaczeń, za pewnymi wyjątkami. Obecnie jestem w trakcie tworzenia unikatowych baretek dla wszystkich starych i nowych odznaczeń. Teraz kilka szczegółów:

-Utrzymany zostanie tytuł i medal Bohatera ZSKHiW, który będzie przyznawany za wybitne czyny i zasługi dla Ludu Szlacheckiego.
-Dwoma najwyższymi orderami państwowymi chcę uczynić Order Wielkiego Sternika oraz Order Premiera Tysiąclecia. Idea jest oparta na orderach Kim Il Sunga i Kim Dzong Ila, które co zabawne wyglądają niemal identycznie.
-Kolejny w precedencji będzie Order Zjednoczenia Partii, który będzie ciekawym nawiązaniem do nowej sytuacji politycznej i zastąpi Order Papierowej Korony. Według mojej koncepcji będzie to najczęściej przyznawana nagroda za ogólne zasługi dla kraju, głównie polityczne.
-Order Wojenny Tutti Frutti Militari zastąpi Order Zmęczonych na Polu Chwały. Będzie on nadawany zasłużonym bojownikom, przede wszystkim tym którzy bardzo zmęczyli się w czasie działań wojennych.
-Dla obywateli zagranicznych i zasłużonych dla dyplomacji przeznaczony będzie jednoklasowy Internacjonalistyczny Order Choinki (nazwa robocza), który zastąpi niski rangą Medal Dyplomacji.
-Rozwój gospodarki i bogate plany z nim związane popchnęły mnie do zaproponowania ustanowienia specjalnego orderu dla zasłużonych oligarchów i ekonomów. Będzie on nosił nazwę Orderu Prądu.
-Order Hirschbergii, Order Weerlandu i Order Wart Zachodu proponuję przekazać w całości władzom gubernialnym. Niech staną się one częścią lokalnej tradycji i niech gubernie decydują o ich wykorzystaniu.
-System medali nie ulegnie większym zmianom, jednak chciałbym zmienić kilka nazw, najlepiej poprzez nazwanie ich imionami bohaterów.

Na koniec prezentuję obecny efekt mojej pracy:




* noweordery.PNG (76.2 KB, 783x638 - wyświetlony 103 razy.)
Zapisane

prof. dr net. dr h. c. mgr generalissimus
Ametyst z rodu Faradobusów

Bardzo Spaniały Król Hirschbergii i Weerlandu oraz Sekretarz Generalny Wielkiego Sternika,
Organizator Zjazdu Partii i Wykonawca Jego Wskazań, Senior – Protektor Stepów Wewnętrznych i Żuław Rzeżuszych,
Protektor Budzimiryzmu, Promotor Cywilizacji Aktywności, Głosiciel Nowej Kolektywizacji, Uosobienie Pracowitości

Ametyst
Rex Ambulans Serenissimus
Primus inter pares
Filar Monarchosocjalizmu
*****

Posłuch 16
Offline Offline

Wiadomości: 5286



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #226 : Czerwca 01, 2015, 01:46:53 »

Z okazji podpisania Konstytucji zostanie zorganizowana na Joksopolis mała uroczystość, w czasie której chcę odznaczyć co bardziej zasłużonych. Jeżeli ktoś ma tutaj jakieś konkretne pragnienia, marzenia lub oczekiwania to proszę dać mi znać. Powiem za ile.
Zapisane

prof. dr net. dr h. c. mgr generalissimus
Ametyst z rodu Faradobusów

Bardzo Spaniały Król Hirschbergii i Weerlandu oraz Sekretarz Generalny Wielkiego Sternika,
Organizator Zjazdu Partii i Wykonawca Jego Wskazań, Senior – Protektor Stepów Wewnętrznych i Żuław Rzeżuszych,
Protektor Budzimiryzmu, Promotor Cywilizacji Aktywności, Głosiciel Nowej Kolektywizacji, Uosobienie Pracowitości

Helmut von Hermann
Jegomość Janosik, Helmut von Hermann. Jedyny i niezastąpiony Harnaś Kaltvodki. Członek Domu Religii Walecznej Braci Dobrych, z imienia zakonnego Budziwoj.
Aktywista
***

Posłuch 0
Offline Offline

Wiadomości: 913



Zobacz profil
« Odpowiedz #227 : Czerwca 05, 2015, 08:26:06 »

Za wkład w ZSKHiW powinienem dostać minimum 2 miasta na własność, lecz nie w moim Księstwie.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 06, 2015, 10:28:41 wysłane przez 赫爾穆特 的 赫爾曼 » Zapisane
Ciecierad Ciecieląg
Czcigodny Gubernator Wszechzachodu
Wielki Elektronik
Filar Monarchosocjalizmu
*****

Posłuch 0
Offline Offline

Wiadomości: 6128


Numer gg: 48274042


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #228 : Czerwca 05, 2015, 10:34:23 »

To ja marzę o tym, żeby wreszcie stać się wypłacalnym i spłacić wszystkie swoje długi. Da się zrobić?
Zapisane

Zarządca Guberni Zachodniej,
Główny Znachor Sił Zbrojnych ZSKHiW,
Dyrektor IBW,
Najgenialniejszy Teoretyk Monarchosocjalizmu Stepowego,
Geniusz Troski o Człowieka
(-) gen-mjr dr Ciecierad Ciecieląg graf von Grabben

Ametyst
Rex Ambulans Serenissimus
Primus inter pares
Filar Monarchosocjalizmu
*****

Posłuch 16
Offline Offline

Wiadomości: 5286



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #229 : Czerwca 07, 2015, 05:55:43 »

Za wkład w ZSKHiW powinienem dostać minimum 2 miasta na własność, lecz nie w moim Księstwie.

Mogę nadać Ci hirschberski tytuł lorda wymarzonych miast, byle leżały zagranicą.

To ja marzę o tym, żeby wreszcie stać się wypłacalnym i spłacić wszystkie swoje długi. Da się zrobić?

Mogę udzielić korzystnej pożyczki na... na umiarkowany procent.
Zapisane

prof. dr net. dr h. c. mgr generalissimus
Ametyst z rodu Faradobusów

Bardzo Spaniały Król Hirschbergii i Weerlandu oraz Sekretarz Generalny Wielkiego Sternika,
Organizator Zjazdu Partii i Wykonawca Jego Wskazań, Senior – Protektor Stepów Wewnętrznych i Żuław Rzeżuszych,
Protektor Budzimiryzmu, Promotor Cywilizacji Aktywności, Głosiciel Nowej Kolektywizacji, Uosobienie Pracowitości

Ciecierad Ciecieląg
Czcigodny Gubernator Wszechzachodu
Wielki Elektronik
Filar Monarchosocjalizmu
*****

Posłuch 0
Offline Offline

Wiadomości: 6128


Numer gg: 48274042


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #230 : Czerwca 07, 2015, 07:05:28 »

Tak jakby już spłaciłem wszystko, co musiałem spłacić i nawet nie musiałem naruszać swoich rezerw, zgromadzonych na koncie TelSternu.
Zapisane

Zarządca Guberni Zachodniej,
Główny Znachor Sił Zbrojnych ZSKHiW,
Dyrektor IBW,
Najgenialniejszy Teoretyk Monarchosocjalizmu Stepowego,
Geniusz Troski o Człowieka
(-) gen-mjr dr Ciecierad Ciecieląg graf von Grabben

Tomasz Bagrat Dostojewski
Imigrant


Posłuch 0
Offline Offline

Wiadomości: 40


Wielki Książę Bałmucji, Margrabia Lisendorff


Zobacz profil
« Odpowiedz #231 : Czerwca 23, 2015, 08:07:43 »

Dziękuje za liczne odznaczenia Wasza Wysokość, proszę jednak poprawić moje nazwisko z von Lis na van der Lis  Duży uśmiech.
Zapisane

/-/Tomasz Bagrat Dostojewski
Kanclerz Rządu Najjaśniejszego Carstwa Brodryjskiego,
Ambasador Republiki Bialeńskiej w ZSKHiW
Ametyst
Rex Ambulans Serenissimus
Primus inter pares
Filar Monarchosocjalizmu
*****

Posłuch 16
Offline Offline

Wiadomości: 5286



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #232 : Czerwca 23, 2015, 09:55:07 »

Aj, na jedno wychodzi. Poprawię nazwisko w rejestrze odznaczonych.
Zapisane

prof. dr net. dr h. c. mgr generalissimus
Ametyst z rodu Faradobusów

Bardzo Spaniały Król Hirschbergii i Weerlandu oraz Sekretarz Generalny Wielkiego Sternika,
Organizator Zjazdu Partii i Wykonawca Jego Wskazań, Senior – Protektor Stepów Wewnętrznych i Żuław Rzeżuszych,
Protektor Budzimiryzmu, Promotor Cywilizacji Aktywności, Głosiciel Nowej Kolektywizacji, Uosobienie Pracowitości

Ciecierad Ciecieląg
Czcigodny Gubernator Wszechzachodu
Wielki Elektronik
Filar Monarchosocjalizmu
*****

Posłuch 0
Offline Offline

Wiadomości: 6128


Numer gg: 48274042


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #233 : Września 27, 2015, 01:25:37 »

Towarzyszu Królu,

składam wniosek o wprowadzenie stanu wyjątkowego na terytorium całego Socjalistycznego Królestwa.
Zapisane

Zarządca Guberni Zachodniej,
Główny Znachor Sił Zbrojnych ZSKHiW,
Dyrektor IBW,
Najgenialniejszy Teoretyk Monarchosocjalizmu Stepowego,
Geniusz Troski o Człowieka
(-) gen-mjr dr Ciecierad Ciecieląg graf von Grabben

Ametyst
Rex Ambulans Serenissimus
Primus inter pares
Filar Monarchosocjalizmu
*****

Posłuch 16
Offline Offline

Wiadomości: 5286



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #234 : Września 27, 2015, 01:35:45 »

Towarzyszu Premierze,

wniosek wziąłem przyjąłem.
Zapisane

prof. dr net. dr h. c. mgr generalissimus
Ametyst z rodu Faradobusów

Bardzo Spaniały Król Hirschbergii i Weerlandu oraz Sekretarz Generalny Wielkiego Sternika,
Organizator Zjazdu Partii i Wykonawca Jego Wskazań, Senior – Protektor Stepów Wewnętrznych i Żuław Rzeżuszych,
Protektor Budzimiryzmu, Promotor Cywilizacji Aktywności, Głosiciel Nowej Kolektywizacji, Uosobienie Pracowitości

Ametyst
Rex Ambulans Serenissimus
Primus inter pares
Filar Monarchosocjalizmu
*****

Posłuch 16
Offline Offline

Wiadomości: 5286



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #235 : Lutego 04, 2017, 03:14:53 »

Towarzyszu Monarcho,

informuję, że Politbiuro Jedynej Legalnej Partii podjęło uchwałę o następującej treści:

Cytuj
UCHWAŁA POLITBIURA JEDYNEJ LEGALNEJ PARTII W SPRAWIE ZWOŁANIA SZLACHECKIEGO KOLEKTYWU DECYZYJNEGO
Z dnia 4 lutego 2017 roku

Na podstawie artykułu 19. Konstytucji ZSKHiW Politbiuro Jedynej Legalnej Partii orzeka o niemożności sprawowania władzy ustawodawczej przez Radę Najwyższą ZSKHiW. W związku z tym działalność Rady Najwyższej ZSKHiW zostaje czasowo zawieszona, a jej uprawnienia powierza się Szlacheckiemu Kolektywowi Decyzyjnego. Poprowadzenie prac Kolektywu powierza się Królowi Hirschbergii i Weerlandu jako jego przewodniczącemu.

Zjazd Jedynej Legalnej Partii, a także organy sądowe Zjednoczonego Socjalistycznego Królestwa Hirschbergii i Weerlandu uprawnione są do stwierdzenia słuszności niniejszej uchwały i jej zgodności z Konstytucją ZSKHiW.

W związku z powyższym proszę czynić, co do Was należy.

Z monarchosocjalistycznym pozdrowieniem,

Zapisane

prof. dr net. dr h. c. mgr generalissimus
Ametyst z rodu Faradobusów

Bardzo Spaniały Król Hirschbergii i Weerlandu oraz Sekretarz Generalny Wielkiego Sternika,
Organizator Zjazdu Partii i Wykonawca Jego Wskazań, Senior – Protektor Stepów Wewnętrznych i Żuław Rzeżuszych,
Protektor Budzimiryzmu, Promotor Cywilizacji Aktywności, Głosiciel Nowej Kolektywizacji, Uosobienie Pracowitości

Tymoteusz Faradobus
Inzucht - Prinz
Przodownik
**

Posłuch 1
Offline Offline

Wiadomości: 441


Inzucht-Prinz


Zobacz profil
« Odpowiedz #236 : Maja 30, 2021, 08:07:32 »

WNIOSEK O OBYWATELSTWO ZSKHiW

30.05.2021

Imię wnioskodawcy: Aleksy
Nazwisko wnioskodawcy: Filipke

Miejsce zamieszkania na terenie Socjalistycznego Królestwa: KMS Hirschberg-Joksopolis
Posiadane obywatelstwa państw obcych:  Brak

Data rejestracji na Forum ZSKHiW:  28.05. 2021
Czy posiadał wcześniej obywatelstwo ZSKHiW? NIE

Ja niżej podpisany proszę o nadanie mi obywatelstwa szlacheckiego Zjednoczonego Socjalistycznego Królestwa Hirschbergii i Weerlandu. Oświadczam, że podane przeze mnie informacje są prawdziwe. W przeciwnym razie jestem gotów niewolniczą pracą odkupić swe winy lub posiadam wystarczająco dużo środków, by czasowo ucieczką ratować się spod Surowej Ręki Monarchosocjalistycznej Sprawiedliwości.

Aleksy Filipke
Zapisane

Tymoteusz Aleksy Faradobus herbu Świetlisty Jeleń
Inzucht - Prinz
Przewodniczący Komitetu Głównego HOMO
Ametyst
Rex Ambulans Serenissimus
Primus inter pares
Filar Monarchosocjalizmu
*****

Posłuch 16
Offline Offline

Wiadomości: 5286



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #237 : Maja 30, 2021, 09:30:44 »

Stwierdzam, że tow. Filipke spełnił ustawowe wymogi. Do jutra przyjmuję ewentualne zastrzeżenia ze strony obywateli.
Zapisane

prof. dr net. dr h. c. mgr generalissimus
Ametyst z rodu Faradobusów

Bardzo Spaniały Król Hirschbergii i Weerlandu oraz Sekretarz Generalny Wielkiego Sternika,
Organizator Zjazdu Partii i Wykonawca Jego Wskazań, Senior – Protektor Stepów Wewnętrznych i Żuław Rzeżuszych,
Protektor Budzimiryzmu, Promotor Cywilizacji Aktywności, Głosiciel Nowej Kolektywizacji, Uosobienie Pracowitości

Ametyst
Rex Ambulans Serenissimus
Primus inter pares
Filar Monarchosocjalizmu
*****

Posłuch 16
Offline Offline

Wiadomości: 5286



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #238 : Maja 31, 2021, 07:18:47 »

Stwierdzam, że tow. Filipke został przyjęty w poczet Ludu Szlacheckiego.
Zapisane

prof. dr net. dr h. c. mgr generalissimus
Ametyst z rodu Faradobusów

Bardzo Spaniały Król Hirschbergii i Weerlandu oraz Sekretarz Generalny Wielkiego Sternika,
Organizator Zjazdu Partii i Wykonawca Jego Wskazań, Senior – Protektor Stepów Wewnętrznych i Żuław Rzeżuszych,
Protektor Budzimiryzmu, Promotor Cywilizacji Aktywności, Głosiciel Nowej Kolektywizacji, Uosobienie Pracowitości

Tymoteusz Faradobus
Inzucht - Prinz
Przodownik
**

Posłuch 1
Offline Offline

Wiadomości: 441


Inzucht-Prinz


Zobacz profil
« Odpowiedz #239 : Czerwca 02, 2021, 01:41:02 »

Wnioskuję o nadanie mi herbu Hirschbergczyk





Z wyrazami szacunku

(-) Aleksy Filipke, p. o. Dowódcy KFW
« Ostatnia zmiana: Czerwca 09, 2021, 02:32:11 wysłane przez Aleksy Filipke » Zapisane

Tymoteusz Aleksy Faradobus herbu Świetlisty Jeleń
Inzucht - Prinz
Przewodniczący Komitetu Głównego HOMO
Strony: 1 ... 14 15 [16] 17   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006-2011, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.054 sekund z 20 zapytaniami.