Zjednoczone Socjalistyczne Królestwo Hirschbergii i Weerlandu
Kwietnia 30, 2024, 06:34:50 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Wita  (Przeczytany 2481 razy)
Heinz-Werner Grüner
Mieszkaniec
*

Posłuch 0
Offline Offline

Wiadomości: 114



Zobacz profil Email
« : Marca 14, 2022, 09:14:53 »

Majestät,
Herr Premierminister,
Meine Damen und Herren,
Przybywam do Was z niemałą pokorą, gdyż obiecywałem to sobie już ze sześć miesięcy. Niestety ciągłe przeciwności losu sprawiały, że nie było mi to wcześniej dane.
Witam zatem i śpieszę z ukłonami. Nazywam się Heinz-Werner Grüner i przybywam do Was już nie z Austro-Węgier, jak to do niedawna bywałem się legitymować, ale z Edelweiss. I jak słusznie zauważył Wasz Wspaniałomyślny Król z Kotliny Szarotkowej... Uśmiech

Przyznam, że obiecuję sobie naprawdę wiele w relacjach między naszymi narodami. Bliskość sąsiedzka i być może wspólne plany gospodarczo-fabularne przyczynią się do mojego zwiększonego udziału na Waszym forum. Z czego z całego serca życzę sobie, ale i Wam, gdyż korzyść, mam nadzieje, będzie obopólna.
Zapisane
Mistrz Budzimir VII
Arcypatriarcha
Primus inter pares
Filar Monarchosocjalizmu
*****

Posłuch 8
Offline Offline

Wiadomości: 6866



Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Marca 14, 2022, 07:42:18 »

Witamy na naszej monarchosocjalistycznej ziemi! Mam nadzieję, że wizyta będzie owocna w łapówki z obu stron!
Zapisane

Arcypatriarcha Wszechbudzimiryzmu
Władca Wielkiego Budzimiratu Apfelinsnel
Prawdziwy Weerlandczyk, a nie jakieś nieokreślone coś!
(-) Mistrz Budzimir VII Bartosz Derikor



Arbuz Dumbledore
Premier ZSKHIW. Gubernator Aralii. Pan na Araknie
Moderator Globalny
Człowiek Pracy
****

Posłuch 3
Offline Offline

Wiadomości: 1423



Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Marca 14, 2022, 08:27:02 »

Witam serdecznie ekscelencjo w imieniu rządu ZSKHIW. Czy zechce ekscelencja skosztować Weerlandzkiego kotleta guzowego? Weerlandzkiego Bimbru? A może ma ekscelencja ochotę by zlewniańskie dziecko ogrzało ekscelencji łoże?

Rząd, a konkretnie komisariat dyplomacji miał już od dawna potrzebe złożenia wizyty w czcigodnym Edelweissie, zatem tym większa jest nasza radość ze ekscelencja zawitał do nas pierwszy. Czy ma ekscelencja konkretne postulaty o których chciałby pomówić? A może woli ekscelencja by to rząd wystosował stosowne postulaty do rozważenia przez ekscelencje?
Zapisane

pre/mier , osoba premiernicza, psoba
Ametyst
Rex Ambulans Serenissimus
Primus inter pares
Filar Monarchosocjalizmu
*****

Posłuch 16
Offline Offline

Wiadomości: 5286



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #3 : Marca 14, 2022, 09:54:45 »

Witojcie!

Cieszę się żeście przyjęli to moje zaproszenie. Wraz z Towarzyszem Premierem służymy wszelką pomocą i jesteśmy gotowi przystąpić do negocjacji.
Zapisane

prof. dr net. dr h. c. mgr generalissimus
Ametyst z rodu Faradobusów

Bardzo Spaniały Król Hirschbergii i Weerlandu oraz Sekretarz Generalny Wielkiego Sternika,
Organizator Zjazdu Partii i Wykonawca Jego Wskazań, Senior – Protektor Stepów Wewnętrznych i Żuław Rzeżuszych,
Protektor Budzimiryzmu, Promotor Cywilizacji Aktywności, Głosiciel Nowej Kolektywizacji, Uosobienie Pracowitości

Heinz-Werner Grüner
Mieszkaniec
*

Posłuch 0
Offline Offline

Wiadomości: 114



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #4 : Marca 14, 2022, 10:02:11 »

Witamy na naszej monarchosocjalistycznej ziemi! Mam nadzieję, że wizyta będzie owocna w łapówki z obu stron!
Ha! Tutaj może być problem, bo "król łapówek" jest tylko jeden... U Was znany jako Jego Nieokiełznana Dusza i Patron Światłych Tego Padołu Ametyst. Mrugnięcie
Dzięki za powitanie!

Witam serdecznie ekscelencjo w imieniu rządu ZSKHIW. Czy zechce ekscelencja skosztować Weerlandzkiego kotleta guzowego? Weerlandzkiego Bimbru? A może ma ekscelencja ochotę by zlewniańskie dziecko ogrzało ekscelencji łoże?

Rząd, a konkretnie komisariat dyplomacji miał już od dawna potrzebe złożenia wizyty w czcigodnym Edelweissie, zatem tym większa jest nasza radość ze ekscelencja zawitał do nas pierwszy. Czy ma ekscelencja konkretne postulaty o których chciałby pomówić? A może woli ekscelencja by to rząd wystosował stosowne postulaty do rozważenia przez ekscelencje?
Co mnie sprowadza? Byłbym w stanie przysiąść na matkę Szanownego Pana Premiera, że to właśnie na Pańskie pismo otrzymane z rąk JKM Ametysta przybyłem tutaj bym godnie mógł żonę(kochankę, pasierbicę, naganiaczkę, koniobijkę) znaleźć. Mrugnięcie
Co do "dawien dawna", to chyba nie aż tak bardzo, skoro Edelweiss znane jest oficjalnie od 1 marca. Język
Co do "postulatów", to z racji, że my jakoś tak ubogo jesteśmy wyposażeni w "De Loreany przyszłości" i na razie lokujemy się w 1922 roku, także i problrm mamy z energią elektryczną rad bym był gdyby udało się nam związać poprzez wymianę barterową -  ja Wam coś, Wy mi węgiel kamienny...
Mowa była z JKM Ametystem także o połączeniu naszych krain, poprzez Dzikie Pola zwane u nas Wilde Felder koleją żelazną... To jednak musi potrwać. Góry są tak wysokie, że nie lokomtywa nie da rady, a wiercenie tuneli właśnie się zadzieje. Niedługo...

BTW. Wybaczy mi Herr Dumbledore śmiałość, ale czy my się czasem nie widzieliśmy? Czy Szanowny nie grał czasem w jakimś filmie naukowo-przyrodniczym? Twarz tak jakby jakoś znana... Uśmiech


Witojcie!

Cieszę się żeście przyjęli to moje zaproszenie. Wraz z Towarzyszem Premierem służymy wszelką pomocą i jesteśmy gotowi przystąpić do negocjacji.
O! I w tzw. między czasie zjawił się i Sam On! Witam WKM najbardziej uniżenie jak to można zrobić podczas pierwszej, roboczej, nieoficjalnej wizyty, gdzie dziw.... gdzie nie ma dostępu do luksusów tego świata. Mrugnięcie
Zapisane
Ametyst
Rex Ambulans Serenissimus
Primus inter pares
Filar Monarchosocjalizmu
*****

Posłuch 16
Offline Offline

Wiadomości: 5286



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #5 : Marca 15, 2022, 12:53:25 »

Cóż, w praktyce nasze zaawnasowanie technologiczne idzie w parze z Waszymi realiami. Można też pomyśleć nad autostradą tramwajową... Może ja po prostu zaproszę do Domu Rządu na oficjalną część negocjacji? Podamy bimber, węgiel, sałatę...
Zapisane

prof. dr net. dr h. c. mgr generalissimus
Ametyst z rodu Faradobusów

Bardzo Spaniały Król Hirschbergii i Weerlandu oraz Sekretarz Generalny Wielkiego Sternika,
Organizator Zjazdu Partii i Wykonawca Jego Wskazań, Senior – Protektor Stepów Wewnętrznych i Żuław Rzeżuszych,
Protektor Budzimiryzmu, Promotor Cywilizacji Aktywności, Głosiciel Nowej Kolektywizacji, Uosobienie Pracowitości

Heinz-Werner Grüner
Mieszkaniec
*

Posłuch 0
Offline Offline

Wiadomości: 114



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #6 : Marca 15, 2022, 01:24:19 »

Cóż, w praktyce nasze zaawnasowanie technologiczne idzie w parze z Waszymi realiami. Można też pomyśleć nad autostradą tramwajową... Może ja po prostu zaproszę do Domu Rządu na oficjalną część negocjacji? Podamy bimber, węgiel, sałatę...
Nie mam nic przeciwko, możemy już rozpocząć rozmowy. Natomiast nie wiem tylko czy kolejność bimber, węgiel, sałata jest odpowiednia. Chichot
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006-2011, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.045 sekund z 20 zapytaniami.