Zjednoczone Socjalistyczne Królestwo Hirschbergii i Weerlandu
Maja 05, 2024, 12:29:34 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 4 5 [6]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: 2. Obrady Szlacheckiego Kolektywu Decyzyjnego  (Przeczytany 2065 razy)
Tymoteusz Faradobus
Inzucht - Prinz
Przodownik
**

Posłuch 1
Offline Offline

Wiadomości: 441


Inzucht-Prinz


Zobacz profil
« Odpowiedz #75 : Sierpnia 15, 2021, 11:52:34 »

Głosuję na Aleksego Faradobusa.
Zapisane

Tymoteusz Aleksy Faradobus herbu Świetlisty Jeleń
Inzucht - Prinz
Przewodniczący Komitetu Głównego HOMO
Sołtys Gnojna Gulliver 'Goose' de Juus
Sołtys Gnojna, Baron ZSKHiW, Ludowoszlachecki Komisarz Spraw Wewnętrznych
Przodownik
**

Posłuch 5
Offline Offline

Wiadomości: 173



Zobacz profil
« Odpowiedz #76 : Sierpnia 15, 2021, 03:45:52 »

Głosuję na Arbuza
Zapisane
Ametyst
Rex Ambulans Serenissimus
Primus inter pares
Filar Monarchosocjalizmu
*****

Posłuch 16
Offline Offline

Wiadomości: 5286



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #77 : Sierpnia 16, 2021, 03:24:26 »

Głosuję na Arbuza Dumbledora
Zapisane

prof. dr net. dr h. c. mgr generalissimus
Ametyst z rodu Faradobusów

Bardzo Spaniały Król Hirschbergii i Weerlandu oraz Sekretarz Generalny Wielkiego Sternika,
Organizator Zjazdu Partii i Wykonawca Jego Wskazań, Senior – Protektor Stepów Wewnętrznych i Żuław Rzeżuszych,
Protektor Budzimiryzmu, Promotor Cywilizacji Aktywności, Głosiciel Nowej Kolektywizacji, Uosobienie Pracowitości

Tobiasz von Richtoffen-Deithven
Człowiek Pracy
****

Posłuch 2
Offline Offline

Wiadomości: 2847



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #78 : Sierpnia 16, 2021, 09:46:38 »

Głosuję na Aleksego Faradobusa.
Zapisane


Budowniczy Dzisiejszej Jakości Żuław Rzeżuszych
Jarl Soligt
Sołtys Roterhirschbergu
Mistrz Budzimir VII
Arcypatriarcha
Primus inter pares
Filar Monarchosocjalizmu
*****

Posłuch 8
Offline Offline

Wiadomości: 6866



Zobacz profil
« Odpowiedz #79 : Sierpnia 17, 2021, 06:56:36 »

Myślę, że nie ma co przedłużać.
Aleksy Faradobus: 2 głosy
Arbuz I Dumbledore: 4 głosy

W związku z tym ogłaszam, że nowym premierem zostaje Arbuz I Dumbledore. Moje gratulacje i najszczersze wyrazy współczucia.

W związku z brakiem nowych zgłoszonych ustaw zawieszam obrady SKD do odwołania.
Zapisane

Arcypatriarcha Wszechbudzimiryzmu
Władca Wielkiego Budzimiratu Apfelinsnel
Prawdziwy Weerlandczyk, a nie jakieś nieokreślone coś!
(-) Mistrz Budzimir VII Bartosz Derikor



Arbuz Dumbledore
Premier ZSKHIW. Gubernator Aralii. Pan na Araknie
Moderator Globalny
Człowiek Pracy
****

Posłuch 3
Offline Offline

Wiadomości: 1423



Zobacz profil
« Odpowiedz #80 : Sierpnia 17, 2021, 06:58:21 »

Dziękuje za wszystkie oddane na mnie głosy. Mam do powiedzenia tylko jedno. Władzy raz zdobytej nie oddamy nigdy. Dziękuje. A tak naprawde to dziś wieczorem wygłosze w swoim gabinecie expose dotyczące kierunków działań nowego rządu i rozpoczne rozmowy z potencjalnymi komisarzami
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 17, 2021, 07:08:54 wysłane przez Arbuz I Dumbledore » Zapisane

pre/mier , osoba premiernicza, psoba
Mistrz Budzimir VII
Arcypatriarcha
Primus inter pares
Filar Monarchosocjalizmu
*****

Posłuch 8
Offline Offline

Wiadomości: 6866



Zobacz profil
« Odpowiedz #81 : Sierpnia 17, 2021, 07:20:31 »

W sumie to nie wiem, gdzie powinno się wygłaszać expose. Może jednak tutaj, jeszcze nie wszyscy się rozeszli!
Zapisane

Arcypatriarcha Wszechbudzimiryzmu
Władca Wielkiego Budzimiratu Apfelinsnel
Prawdziwy Weerlandczyk, a nie jakieś nieokreślone coś!
(-) Mistrz Budzimir VII Bartosz Derikor



Arbuz Dumbledore
Premier ZSKHIW. Gubernator Aralii. Pan na Araknie
Moderator Globalny
Człowiek Pracy
****

Posłuch 3
Offline Offline

Wiadomości: 1423



Zobacz profil
« Odpowiedz #82 : Sierpnia 17, 2021, 07:34:47 »

Towarzysze, rozpoczynam swoje expose. Zacznę od paru wstępnych słów. Po pierwsze moje serce napełnia się olbrzymią radością patrzac na to jak po latach anarchii nasze państwo wyłania sie z gruzów. Korupcja kwitnie, kobiety są posiniaczone, mężczyźni pijani, nastolatki w depresji prawdziwy monarchosocjalistyczny raj! Duży wkład w to odrodzenie miałem ja sam dlatego daje wam możliwość ucalowania moich stóp w akcie wdzięczoności za moją katorżnicza prace na rzecz dopełnienia dzieła wielkiego sternika, specjalnie z tej okazji wziąłem pierwsza w tym roku kąpiel. Ale towarzysze, nie możemy spoczywać na laurach, nasze obecne sukcesy są w dalszym ciągu chwiejnym domkiem z kart który moze rozwiać jeden większy powiew realiozy, dlatego trzeba działać i to działać z całych sił , wszystkimi środkami, nie ważne że boli, nie ważne że ojciec każe wyłączać kąkuter, w naszej głowie jest jeden cel, a tym celem jest zbudowanie prawdziej potęgi! Gdy inni używają słabych nóg, my wzorem wielkiego sternika będziemy jeździć na solidnych, godnych zaufania wózkach inwalidzkich.

A teraz konkrety, jakie są plany nowego rządu. Głównym priorytetem będzie dyplomacja i marketing, potrzebujemy jak powietrza nowych obywateli. Dlatego udam się na wizyty dyplomatyczne do wszystkich obecnie aktywnych mikronacji gdzie będe zawierał przyjazne kontakty i promował nasz monarchosocjalistyczny raj mając nadzieje że jacyś frajerzy złapią sie na tą gadanine jak muchy na lep. Równocześnie z tym będe prowadził brutalna, zaciekłą, bezczelną kampanię w realnym świecie na rzecz wciągnięcia jak największej liczby ludzi w nasze piękne szaleństwo. Na porządku dziennym będzie zastraszanie, przymus, korupcja i przemoc, tak mi dopomóż wielki sternik!

Jeśli chodzi o sprawy wewnętrzne będe aktywnie działał na rzecz uporządkowania i skonkretyzowania wszystkich gubernii, trzeba raz na zawsze skończyć z anarchią i chaosem, nasza waluta będzie naprawde, naprawde będzie waluta, naprawde waluta będzie, koniec z wolną amerykanką, ekonomicznych reakcjonistów będe karał z całą surowością na jaką mnie stać a wszystkie projekty będą rozliczane co do ostatniego grosika. Zadbam o wzrost eksportu unikatowych dóbr wszelkich guberni, wspólnie z dyrektorem AIN czcigodnym Arbuzem Dumbledore rozwine SWEK i sprawie ze każdy doceni to jak wielką innowacyjną potęga sie staliśmy.

Rozwijana tez będzie ekonomiczna współpraca między guberniami, będą powstawały wielkie wspólnie koordynowane projekty gospodarcze takie jak fabryki cukrowych narkotyków, centralny port lotniczy, i wielkie narodowe złomowisko. Zadbam też o większą interaktywność i synkretyzm internetowy wszelkich naszych działań. Zrealizuje też projekt pomnik sternika w każdej wsi!

Towarzysze, stoimy przed morzem możliwości, jesteśmy jak ziarno które nie wykiełkuje lecz wybuchnie płomieniem, wszystko zależy od żaru zapału w naszych sercach. To jak pomożecie?

-Pomożemy! krzykneła sprzątająca pani halinka która jako jedyna została w domu publicznym podczas zawieszonych obrad
Zapisane

pre/mier , osoba premiernicza, psoba
Tymoteusz Faradobus
Inzucht - Prinz
Przodownik
**

Posłuch 1
Offline Offline

Wiadomości: 441


Inzucht-Prinz


Zobacz profil
« Odpowiedz #83 : Sierpnia 17, 2021, 07:39:59 »

Pomożemy! Vivat Arbuz! Vivat ZSKHiW!
Zapisane

Tymoteusz Aleksy Faradobus herbu Świetlisty Jeleń
Inzucht - Prinz
Przewodniczący Komitetu Głównego HOMO
Ametyst
Rex Ambulans Serenissimus
Primus inter pares
Filar Monarchosocjalizmu
*****

Posłuch 16
Offline Offline

Wiadomości: 5286



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #84 : Sierpnia 31, 2021, 12:02:43 »

Towarzysze,

również i ja raz jeszcze gratuluję nowemu szefowi Rady Komisarzy Narodowych wyboru oraz gotowości do służby. Mam nadzieję, że okres ten stanie się pięknym epizodem zarówno w karierze towarzysza Dumbledora, jak i w dziejach naszej monarchosocjalistycznej ojczyzny.

Jednocześnie wydaje mi się, że z uwagi na urlopy kilku osób nie ma sensu od razu przechodzić do kolejnego punktu obrad. Proponuję więc zamknąć drugie posiedzenie naszego Kolektywu, które nawiasem mówiąc było bardzo owocne i aktywne. Za około tydzień będę chciał ponownie zwołać Wysoką Izbę na trzecie już obrady, w trakcie których zajmiemy się pozostałymi projektami zalegającymi w moim biurku.

W związku z powyższym drugie posiedzenie Szlacheckie Kolektywu Decyzyjnego uznaję za zamknięte!
Zapisane

prof. dr net. dr h. c. mgr generalissimus
Ametyst z rodu Faradobusów

Bardzo Spaniały Król Hirschbergii i Weerlandu oraz Sekretarz Generalny Wielkiego Sternika,
Organizator Zjazdu Partii i Wykonawca Jego Wskazań, Senior – Protektor Stepów Wewnętrznych i Żuław Rzeżuszych,
Protektor Budzimiryzmu, Promotor Cywilizacji Aktywności, Głosiciel Nowej Kolektywizacji, Uosobienie Pracowitości

Arbuz Dumbledore
Premier ZSKHIW. Gubernator Aralii. Pan na Araknie
Moderator Globalny
Człowiek Pracy
****

Posłuch 3
Offline Offline

Wiadomości: 1423



Zobacz profil
« Odpowiedz #85 : Sierpnia 31, 2021, 08:33:30 »

Ja żem w schronie jest

Zapisane

pre/mier , osoba premiernicza, psoba
Strony: 1 ... 4 5 [6]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006-2011, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.048 sekund z 21 zapytaniami.