Zjednoczone Socjalistyczne Królestwo Hirschbergii i Weerlandu
Maja 18, 2024, 09:57:34 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: FAQ  (Przeczytany 10557 razy)
Ciecierad Ciecieląg
Czcigodny Gubernator Wszechzachodu
Wielki Elektronik
Filar Monarchosocjalizmu
*****

Posłuch 0
Offline Offline

Wiadomości: 6128


Numer gg: 48274042


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #15 : Sierpnia 29, 2023, 10:32:28 »

10 i pół roku przeszło żyłem w przekonaniu, że nie przeczytałem nigdy FAQ. I kiedy po tak długim czasie postanowiłem to z wypiekami na twarzy zrobić, wiecie co się okazało? Że jednak je czytałem, tylko zupełnie zapomniałem, że to było to a nie jakiś post zaginiony w odmętach forum.
Zapisane

Zarządca Guberni Zachodniej,
Główny Znachor Sił Zbrojnych ZSKHiW,
Dyrektor IBW,
Najgenialniejszy Teoretyk Monarchosocjalizmu Stepowego,
Geniusz Troski o Człowieka
(-) gen-mjr dr Ciecierad Ciecieląg graf von Grabben

Ciecierad Ciecieląg
Czcigodny Gubernator Wszechzachodu
Wielki Elektronik
Filar Monarchosocjalizmu
*****

Posłuch 0
Offline Offline

Wiadomości: 6128


Numer gg: 48274042


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #16 : Listopada 13, 2023, 07:12:50 »

Jako że nadal wertuję moje notatki na temat tego jako usprawnić forum, jak wszystko, z czasów zarazy w świecie realnym, znalazłem swoje ówczesne spostrzeżenia na temat FAQ. Część z nich pozostaje nadal aktualna. Królewska propozycja nowego tekstu choć z bardzo wartościowym komentarzem Arbuza, nie została ostatecznie dopracowana zgodnie z uwagami tow. premiera. Z tego względu postanowiłem, że w najbliższym czasie spróbuję dawne notatki swoje wykorzystać i przedstawić trzy zarysy nowego FAQ:

-to oficjalne ale uaktualnione tak, jak to sobie pomyślałem, żeby uaktualnić,
-propozycję Ametysta poprawioną w duchu uwag Arbuza,
-własny projekt pisany od zera.

To ostatnie zajmie mi siłą rzeczy najwięcej czasu. Nie ma sensu podawać terminów, bo ani się nikomu nie spieszy z niczym, ani ja nie umiem przewidywać ile mi z czymkolwiek zejdzie. Dlatego na razie chciałbym raczej dopytać o pewną ważną rzecz. Czy FAQ jako takie miał charakter oficjalnego dokumentu? Czy było regulowane prawnie? Czy może to po prostu owoc praktyki działań administracji forum, który powszechnie zaakceptowaliśmy? Pytam dlatego, że jeśli istniały jakiekolwiek regulacje w tej sprawie, będę chciał rozpocząć formalny proces zmiany FAQ a nie tylko luźną dyskusję nad nim i proces ten sfinalizować. Przy okazji moglibyśmy ogółem zrobić coś konkretnego w końcu - bo jak pokazuje praktyka, rozpoczynanie teoretycznych dyskusji poprzedzających działanie zamiast połączonych z nim nie przynosi efektu w postaci ożywienia kogokolwiek, a i same dyskusje bywają dość jałowe. Stąd też proszę o konkretne odpowiedzi na moje pytania co do prawnego statusu FAQ przede wszystkim i ewentualnie inne uwagi i komentarze.

PS: To wprawdzie chyba kwestia do działu administracyjnego, ale skoro (jak się spodziewam) mogę być jedynym inicjującym działania, chciałbym się zorientować jak dużą swobodę moderatorską mam w zakresie potrzebnym do realizacji niektórych koniecznych przedsięwzięć.
« Ostatnia zmiana: Listopada 13, 2023, 07:15:24 wysłane przez Ciecierad Ciecieląg » Zapisane

Zarządca Guberni Zachodniej,
Główny Znachor Sił Zbrojnych ZSKHiW,
Dyrektor IBW,
Najgenialniejszy Teoretyk Monarchosocjalizmu Stepowego,
Geniusz Troski o Człowieka
(-) gen-mjr dr Ciecierad Ciecieląg graf von Grabben

Ametyst
Rex Ambulans Serenissimus
Primus inter pares
Filar Monarchosocjalizmu
*****

Posłuch 16
Offline Offline

Wiadomości: 5286



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #17 : Listopada 21, 2023, 01:36:59 »

Ale czy to jakiś problem, że to ostatnie zajmie najwięcej czasu? Chyba nigdzie nam się nie spieszy, a ja byłbym zwolennikiem świeżego spojrzenia na takie kwestie. Także popieram trzeci wariant.
Zapisane

prof. dr net. dr h. c. mgr generalissimus
Ametyst z rodu Faradobusów

Bardzo Spaniały Król Hirschbergii i Weerlandu oraz Sekretarz Generalny Wielkiego Sternika,
Organizator Zjazdu Partii i Wykonawca Jego Wskazań, Senior – Protektor Stepów Wewnętrznych i Żuław Rzeżuszych,
Protektor Budzimiryzmu, Promotor Cywilizacji Aktywności, Głosiciel Nowej Kolektywizacji, Uosobienie Pracowitości

Ciecierad Ciecieląg
Czcigodny Gubernator Wszechzachodu
Wielki Elektronik
Filar Monarchosocjalizmu
*****

Posłuch 0
Offline Offline

Wiadomości: 6128


Numer gg: 48274042


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #18 : Listopada 25, 2023, 12:14:27 »

Ale czy to jakiś problem, że to ostatnie zajmie najwięcej czasu? Chyba nigdzie nam się nie spieszy, a ja byłbym zwolennikiem świeżego spojrzenia na takie kwestie. Także popieram trzeci wariant.


A to można i tak, że od razu trzeci. Faktycznie nigdzie się nam nie spieszy - ja po prostu lubię czasem sam przed sobą udawać, że jestem zorganizowany. Skoro już mam odpowiedź, to siadam do pracy powoli. Tymczasem jeszcze ponawiam pytania:
Czy FAQ jako takie miał charakter oficjalnego dokumentu? Czy było regulowane prawnie? Czy może to po prostu owoc praktyki działań administracji forum, który powszechnie zaakceptowaliśmy?

PS: To wprawdzie chyba kwestia do działu administracyjnego, ale skoro (jak się spodziewam) mogę być jedynym inicjującym działania, chciałbym się zorientować jak dużą swobodę moderatorską mam w zakresie potrzebnym do realizacji niektórych koniecznych przedsięwzięć.
Zapisane

Zarządca Guberni Zachodniej,
Główny Znachor Sił Zbrojnych ZSKHiW,
Dyrektor IBW,
Najgenialniejszy Teoretyk Monarchosocjalizmu Stepowego,
Geniusz Troski o Człowieka
(-) gen-mjr dr Ciecierad Ciecieląg graf von Grabben

Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006-2011, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.016 sekund z 16 zapytaniami.