Zjednoczone Socjalistyczne Królestwo Hirschbergii i Weerlandu
Maja 03, 2024, 10:46:49 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Wycieczka objazdowa po Elderlandzie  (Przeczytany 357 razy)
Ametyst
Rex Ambulans Serenissimus
Primus inter pares
Filar Monarchosocjalizmu
*****

Posłuch 16
Offline Offline

Wiadomości: 5286



Zobacz profil Email
« : Lipca 04, 2016, 02:46:13 »

Towarzysze,

za kilka godzin wyjeżdżam do Elderlandu w celu uczestniczenia w Kongresie Orientyki. Co prawda już bilet kupiony (z Hirschbergii), ale jeżeli ktoś chciałby się wraz ze mną z tych ludowoszlacheckich frajerów pośmiać to zachęcam.
Zapisane

prof. dr net. dr h. c. mgr generalissimus
Ametyst z rodu Faradobusów

Bardzo Spaniały Król Hirschbergii i Weerlandu oraz Sekretarz Generalny Wielkiego Sternika,
Organizator Zjazdu Partii i Wykonawca Jego Wskazań, Senior – Protektor Stepów Wewnętrznych i Żuław Rzeżuszych,
Protektor Budzimiryzmu, Promotor Cywilizacji Aktywności, Głosiciel Nowej Kolektywizacji, Uosobienie Pracowitości

Marcel Hans
Człowiek Pracy
****

Posłuch 1
Offline Offline

Wiadomości: 1223



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Lipca 07, 2016, 07:41:31 »

No ładnie, to taki z Was władca?!
Psia kość, mamy koleje, a Wy ich nie wspieracie!
Zapisane

(-) Marcel Hans
Ametyst
Rex Ambulans Serenissimus
Primus inter pares
Filar Monarchosocjalizmu
*****

Posłuch 16
Offline Offline

Wiadomości: 5286



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #2 : Lipca 07, 2016, 09:19:30 »

Poleciałem... eee... statkiem!
Zapisane

prof. dr net. dr h. c. mgr generalissimus
Ametyst z rodu Faradobusów

Bardzo Spaniały Król Hirschbergii i Weerlandu oraz Sekretarz Generalny Wielkiego Sternika,
Organizator Zjazdu Partii i Wykonawca Jego Wskazań, Senior – Protektor Stepów Wewnętrznych i Żuław Rzeżuszych,
Protektor Budzimiryzmu, Promotor Cywilizacji Aktywności, Głosiciel Nowej Kolektywizacji, Uosobienie Pracowitości

Ametyst
Rex Ambulans Serenissimus
Primus inter pares
Filar Monarchosocjalizmu
*****

Posłuch 16
Offline Offline

Wiadomości: 5286



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #3 : Lipca 11, 2016, 03:55:49 »

Pojechałem sam. Najciekawsza, z naszego punktu widzenia, kwestia omawiana na Kongresie dotyczy ziem pozostawionych przez południowego szatana, z którymi coś trzeba zrobić. Wyraziłem luźną gotowość do okupacji terenów graniczących z ZSKHiW, ale nie upieram się. Co ciekawe nie zgłoszono sprzeciwu, ale raczej skłonimy się ku pozostawieniu tych terytoriów dla państw z przyszłości, tak jak tow. Radziecki powiedział. Marcel wybuduje tam międzynarodową kolej i strata się zwróci.

Gorąca była też sprawa jakiejś wyspy, którą to ponoć bezprawnie kolonizuje Hasseland, a czemu przeciwne są Pustkowia Winków i Trizondal. Jako, że kochamy całą trójkę to zachowujemy neutralność i pozwalamy, aby rozstrzygnęli to między sobą. Z drugiej strony jeżeli ktoś ma wizję na zagospodarowanie jakichś terenów to po co mu przeszkadzać?

Poza tym to Trizondal rozważa zajęcie reszty ziem po Pięciopolsce (powiedziałem, że można, jak najbardziej, ale Rzeżucha nasza).
« Ostatnia zmiana: Lipca 11, 2016, 04:05:32 wysłane przez Ametyst » Zapisane

prof. dr net. dr h. c. mgr generalissimus
Ametyst z rodu Faradobusów

Bardzo Spaniały Król Hirschbergii i Weerlandu oraz Sekretarz Generalny Wielkiego Sternika,
Organizator Zjazdu Partii i Wykonawca Jego Wskazań, Senior – Protektor Stepów Wewnętrznych i Żuław Rzeżuszych,
Protektor Budzimiryzmu, Promotor Cywilizacji Aktywności, Głosiciel Nowej Kolektywizacji, Uosobienie Pracowitości

Ametyst
Rex Ambulans Serenissimus
Primus inter pares
Filar Monarchosocjalizmu
*****

Posłuch 16
Offline Offline

Wiadomości: 5286



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #4 : Lipca 11, 2016, 09:32:24 »

W czasie popołudniowej drzemki ukazał mi się sam Wielki Sternik i nakazał zagłosować przeciwko uchwale potępiającej Hasseland. Tak też uczyniłem. Niezbadane są ścieżki monarchosocjalizmu...
Zapisane

prof. dr net. dr h. c. mgr generalissimus
Ametyst z rodu Faradobusów

Bardzo Spaniały Król Hirschbergii i Weerlandu oraz Sekretarz Generalny Wielkiego Sternika,
Organizator Zjazdu Partii i Wykonawca Jego Wskazań, Senior – Protektor Stepów Wewnętrznych i Żuław Rzeżuszych,
Protektor Budzimiryzmu, Promotor Cywilizacji Aktywności, Głosiciel Nowej Kolektywizacji, Uosobienie Pracowitości

Ciecierad Ciecieląg
Czcigodny Gubernator Wszechzachodu
Wielki Elektronik
Filar Monarchosocjalizmu
*****

Posłuch 0
Offline Offline

Wiadomości: 6128


Numer gg: 48274042


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #5 : Września 17, 2016, 01:26:01 »

W sumie to bardziej powinienem napisać w klopie dyskusyjnym ale nie obrażę się, jeśli ktoś mi streści co się działo na kongresie.
Zapisane

Zarządca Guberni Zachodniej,
Główny Znachor Sił Zbrojnych ZSKHiW,
Dyrektor IBW,
Najgenialniejszy Teoretyk Monarchosocjalizmu Stepowego,
Geniusz Troski o Człowieka
(-) gen-mjr dr Ciecierad Ciecieląg graf von Grabben

Ametyst
Rex Ambulans Serenissimus
Primus inter pares
Filar Monarchosocjalizmu
*****

Posłuch 16
Offline Offline

Wiadomości: 5286



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #6 : Października 28, 2016, 08:46:14 »

Ja już nie pamiętam tak dokładnie, ale chyba w wyniku mojej luźnej sugestii spontanicznie powierzono nam opiekę nad Golicją i Głodomerią. Możemy udać się tam i zacząć ją sprawować.
Zapisane

prof. dr net. dr h. c. mgr generalissimus
Ametyst z rodu Faradobusów

Bardzo Spaniały Król Hirschbergii i Weerlandu oraz Sekretarz Generalny Wielkiego Sternika,
Organizator Zjazdu Partii i Wykonawca Jego Wskazań, Senior – Protektor Stepów Wewnętrznych i Żuław Rzeżuszych,
Protektor Budzimiryzmu, Promotor Cywilizacji Aktywności, Głosiciel Nowej Kolektywizacji, Uosobienie Pracowitości

Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006-2011, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.027 sekund z 20 zapytaniami.