Zjednoczone Socjalistyczne Królestwo Hirschbergii i Weerlandu
Maja 03, 2024, 08:27:17 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Rządowe Centrum Sterowania Placówkami  (Przeczytany 1006 razy)
Ametyst
Rex Ambulans Serenissimus
Primus inter pares
Filar Monarchosocjalizmu
*****

Posłuch 16
Offline Offline

Wiadomości: 5286



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #15 : Listopada 05, 2016, 12:31:17 »

Wszystko jest wakatem. Myślę jednak, że jeżeli chcemy powrócić aktywnie na arenę międzynarodową kluczowe będzie odnowienie naszych relacji z Trizondalem.
Zapisane

prof. dr net. dr h. c. mgr generalissimus
Ametyst z rodu Faradobusów

Bardzo Spaniały Król Hirschbergii i Weerlandu oraz Sekretarz Generalny Wielkiego Sternika,
Organizator Zjazdu Partii i Wykonawca Jego Wskazań, Senior – Protektor Stepów Wewnętrznych i Żuław Rzeżuszych,
Protektor Budzimiryzmu, Promotor Cywilizacji Aktywności, Głosiciel Nowej Kolektywizacji, Uosobienie Pracowitości

Ametyst
Rex Ambulans Serenissimus
Primus inter pares
Filar Monarchosocjalizmu
*****

Posłuch 16
Offline Offline

Wiadomości: 5286



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #16 : Czerwca 15, 2021, 10:40:00 »

Wstępnie zastanawiałem się nad naszą polityką zagraniczną i ewentualną aktywizacją placówek. Ja bym tu widział trzy zasadnicze kierunki:

- rzecz jasna jako prezydent Bialenii z miejsca mogę zaoferować odnowienie wypowiedzianego przez pewnych ludzi pogubionych, chorych z nienawiści traktatu i wówczas odnowimy działalność naszej ambasady w Wolnogradzie, którą ja sam mogę objąć;
- jako, że mam dobre kontakty w Rotrii i że to niedaleko nas mógłbym zasugerować nawiązanie w końcu stosunków ek**nicznych;
- to samo w przypadku Austro-Węgier;
- nie powinno być też problem nawiązanie stosunków z Leocją;
- bardzo chętnie zawarłbym umowy z Teutonią i Sclavinią, które wraz z Dreamlandem tworzą Unię Państw ze wspólnym forum - wówczas proponowałbym otwarcie wspólnej ambasady dla tych trzech krajów.
Zapisane

prof. dr net. dr h. c. mgr generalissimus
Ametyst z rodu Faradobusów

Bardzo Spaniały Król Hirschbergii i Weerlandu oraz Sekretarz Generalny Wielkiego Sternika,
Organizator Zjazdu Partii i Wykonawca Jego Wskazań, Senior – Protektor Stepów Wewnętrznych i Żuław Rzeżuszych,
Protektor Budzimiryzmu, Promotor Cywilizacji Aktywności, Głosiciel Nowej Kolektywizacji, Uosobienie Pracowitości

Tobiasz von Richtoffen-Deithven
Człowiek Pracy
****

Posłuch 2
Offline Offline

Wiadomości: 2847



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #17 : Czerwca 16, 2021, 08:30:33 »

Wstępnie zastanawiałem się nad naszą polityką zagraniczną i ewentualną aktywizacją placówek. Ja bym tu widział trzy zasadnicze kierunki:

- rzecz jasna jako prezydent Bialenii z miejsca mogę zaoferować odnowienie wypowiedzianego przez pewnych ludzi pogubionych, chorych z nienawiści traktatu i wówczas odnowimy działalność naszej ambasady w Wolnogradzie, którą ja sam mogę objąć;
- jako, że mam dobre kontakty w Rotrii i że to niedaleko nas mógłbym zasugerować nawiązanie w końcu stosunków ek**nicznych;
- to samo w przypadku Austro-Węgier;
- nie powinno być też problem nawiązanie stosunków z Leocją;
- bardzo chętnie zawarłbym umowy z Teutonią i Sclavinią, które wraz z Dreamlandem tworzą Unię Państw ze wspólnym forum - wówczas proponowałbym otwarcie wspólnej ambasady dla tych trzech krajów.

Ja na pewno planuję udać się w prywatną podróż do Rotrii i Leocji, więc spróbuję wybadać teren.
Zapisane


Budowniczy Dzisiejszej Jakości Żuław Rzeżuszych
Jarl Soligt
Sołtys Roterhirschbergu
Arbuz Dumbledore
Premier ZSKHIW. Gubernator Aralii. Pan na Araknie
Moderator Globalny
Człowiek Pracy
***

Posłuch 3
Offline Offline

Wiadomości: 1423



Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : Czerwca 16, 2021, 09:52:44 »

Jeśli Tobiasz nie zajmie wakatu, to ja bym bardzo chętnie zostal ambasadorem w Rotrii, zawsze mnie fascynowało to państwo.
Zapisane

pre/mier , osoba premiernicza, psoba
Ametyst
Rex Ambulans Serenissimus
Primus inter pares
Filar Monarchosocjalizmu
*****

Posłuch 16
Offline Offline

Wiadomości: 5286



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #19 : Czerwca 16, 2021, 11:56:33 »

No to najpierw trzeba zawrzeć traktat, a do tego potrzebuję zgody tow. Premiera Ciecieląga.
Zapisane

prof. dr net. dr h. c. mgr generalissimus
Ametyst z rodu Faradobusów

Bardzo Spaniały Król Hirschbergii i Weerlandu oraz Sekretarz Generalny Wielkiego Sternika,
Organizator Zjazdu Partii i Wykonawca Jego Wskazań, Senior – Protektor Stepów Wewnętrznych i Żuław Rzeżuszych,
Protektor Budzimiryzmu, Promotor Cywilizacji Aktywności, Głosiciel Nowej Kolektywizacji, Uosobienie Pracowitości

Tymoteusz Faradobus
Inzucht - Prinz
Przodownik
**

Posłuch 1
Offline Offline

Wiadomości: 441


Inzucht-Prinz


Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : Czerwca 16, 2021, 04:58:24 »

Popieram pana Tobiasza.
Zapisane

Tymoteusz Aleksy Faradobus herbu Świetlisty Jeleń
Inzucht - Prinz
Przewodniczący Komitetu Głównego HOMO
Ametyst
Rex Ambulans Serenissimus
Primus inter pares
Filar Monarchosocjalizmu
*****

Posłuch 16
Offline Offline

Wiadomości: 5286



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #21 : Października 20, 2021, 04:49:03 »

W dniu dzisiejszym wznowiła działalność ambasada ZSKHiW w Wolnogradzie (Republika Bialeńska). Do czasu zaistnienia potrzeby wyłonienia ambasadora pieczę nad nią sprawował będę osobiście.
Zapisane

prof. dr net. dr h. c. mgr generalissimus
Ametyst z rodu Faradobusów

Bardzo Spaniały Król Hirschbergii i Weerlandu oraz Sekretarz Generalny Wielkiego Sternika,
Organizator Zjazdu Partii i Wykonawca Jego Wskazań, Senior – Protektor Stepów Wewnętrznych i Żuław Rzeżuszych,
Protektor Budzimiryzmu, Promotor Cywilizacji Aktywności, Głosiciel Nowej Kolektywizacji, Uosobienie Pracowitości

Tymoteusz Faradobus
Inzucht - Prinz
Przodownik
**

Posłuch 1
Offline Offline

Wiadomości: 441


Inzucht-Prinz


Zobacz profil
« Odpowiedz #22 : Października 20, 2021, 04:53:26 »

Mogę być ambasadorem.
Zapisane

Tymoteusz Aleksy Faradobus herbu Świetlisty Jeleń
Inzucht - Prinz
Przewodniczący Komitetu Głównego HOMO
Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006-2011, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.021 sekund z 23 zapytaniami.