Zjednoczone Socjalistyczne Królestwo Hirschbergii i Weerlandu
Maja 05, 2024, 12:00:50 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 [3] 4   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Negocjacje z delegacją Edelweiss  (Przeczytany 1843 razy)
Heinz-Werner Grüner
Mieszkaniec
*

Posłuch 0
Offline Offline

Wiadomości: 114



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #30 : Kwietnia 04, 2022, 05:15:23 »

Wróćmy zatem do końcowych ustaleń. Proponuje np. od przyszłego poniedziałku, rozpocząć prace związane z kładzeniem podkłądów kolejowych na linii Joksopolis-Stadt Edelweiss. Do tego czasu najprawdopodobniej uda nam się przekopać przez górę. Swoją drogą zastanawiam się czy miałby Wasza Królewska Mość coś przeciwko jakbym nazwał ją Amethyst-Gipfel? Ciekawie to może się komponować z kwiatami rosnącymi na obrzeżach góry, w tym własnie odcieniu co ametyst.
Zapisane
Ametyst
Rex Ambulans Serenissimus
Primus inter pares
Filar Monarchosocjalizmu
*****

Posłuch 16
Offline Offline

Wiadomości: 5286



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #31 : Kwietnia 04, 2022, 05:41:59 »

A nazywajcie jak chcecie. Tylko za czyje pieniądze kładziemy te tory? Może Wy zapłacicie za materiały, a my zorganizujemy tanią siłę roboczą?
Zapisane

prof. dr net. dr h. c. mgr generalissimus
Ametyst z rodu Faradobusów

Bardzo Spaniały Król Hirschbergii i Weerlandu oraz Sekretarz Generalny Wielkiego Sternika,
Organizator Zjazdu Partii i Wykonawca Jego Wskazań, Senior – Protektor Stepów Wewnętrznych i Żuław Rzeżuszych,
Protektor Budzimiryzmu, Promotor Cywilizacji Aktywności, Głosiciel Nowej Kolektywizacji, Uosobienie Pracowitości

Heinz-Werner Grüner
Mieszkaniec
*

Posłuch 0
Offline Offline

Wiadomości: 114



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #32 : Kwietnia 07, 2022, 07:33:42 »

A nazywajcie jak chcecie. Tylko za czyje pieniądze kładziemy te tory? Może Wy zapłacicie za materiały, a my zorganizujemy tanią siłę roboczą?
A może my damy siłę roboczą (całych 15 ludzi) i zapłacimy połowę i Wy to samo? Problem w tym, że my z funduszami ostatnio kiepsko, gdyż właśnie wybudowaliśmy lotnisko i hotel 9-cio gwiazdkowy. Mrugnięcie
Zapisane
Ametyst
Rex Ambulans Serenissimus
Primus inter pares
Filar Monarchosocjalizmu
*****

Posłuch 16
Offline Offline

Wiadomości: 5286



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #33 : Kwietnia 08, 2022, 09:02:45 »

Tylko jak obliczymy koszty? Trzeba by ustalić kurs Waszej waluty do naszej.
Zapisane

prof. dr net. dr h. c. mgr generalissimus
Ametyst z rodu Faradobusów

Bardzo Spaniały Król Hirschbergii i Weerlandu oraz Sekretarz Generalny Wielkiego Sternika,
Organizator Zjazdu Partii i Wykonawca Jego Wskazań, Senior – Protektor Stepów Wewnętrznych i Żuław Rzeżuszych,
Protektor Budzimiryzmu, Promotor Cywilizacji Aktywności, Głosiciel Nowej Kolektywizacji, Uosobienie Pracowitości

Heinz-Werner Grüner
Mieszkaniec
*

Posłuch 0
Offline Offline

Wiadomości: 114



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #34 : Kwietnia 13, 2022, 01:26:56 »

Koszty... Hmmm. A kto by to był w stanie podliczyć. Możemy ustalić kurs wymiany, ale nie wiem czy w obecnej sytuacji ma to sens. Uśmiech
To już niech lepiej bedzie tak, że my wyłozymy koszty na budowę kolei, a wykonają to robotnicy ze Zjednoczonego Socjalistycznego Królestwa.
Zapisane
Heinz-Werner Grüner
Mieszkaniec
*

Posłuch 0
Offline Offline

Wiadomości: 114



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #35 : Kwietnia 13, 2022, 01:28:17 »

W każdym razie my zaczęliśmy działać po swojej stronie. Myślę, że do świąt "powiercimy"

https://edelweiss.org.pl/viewtopic.php?f=28&t=282&p=3274#p3274
Zapisane
Ametyst
Rex Ambulans Serenissimus
Primus inter pares
Filar Monarchosocjalizmu
*****

Posłuch 16
Offline Offline

Wiadomości: 5286



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #36 : Kwietnia 13, 2022, 01:44:17 »

To my zaczniemy niebawem. Wybaczcie ociąganie się, mam ostatnio nawał pracy. Może niech Towarzysz Premier się zaangażuje?
Zapisane

prof. dr net. dr h. c. mgr generalissimus
Ametyst z rodu Faradobusów

Bardzo Spaniały Król Hirschbergii i Weerlandu oraz Sekretarz Generalny Wielkiego Sternika,
Organizator Zjazdu Partii i Wykonawca Jego Wskazań, Senior – Protektor Stepów Wewnętrznych i Żuław Rzeżuszych,
Protektor Budzimiryzmu, Promotor Cywilizacji Aktywności, Głosiciel Nowej Kolektywizacji, Uosobienie Pracowitości

Arbuz Dumbledore
Premier ZSKHIW. Gubernator Aralii. Pan na Araknie
Moderator Globalny
Człowiek Pracy
***

Posłuch 3
Offline Offline

Wiadomości: 1423



Zobacz profil
« Odpowiedz #37 : Kwietnia 13, 2022, 06:32:17 »

A co ja jestem twoj jakiś? PO-MO-GER? ja mam dwie lewe ręce! Znaczy no dobra może sie tym zajme za godziwą łapówke.
Zapisane

pre/mier , osoba premiernicza, psoba
Heinz-Werner Grüner
Mieszkaniec
*

Posłuch 0
Offline Offline

Wiadomości: 114



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #38 : Kwietnia 14, 2022, 01:17:16 »

Zanim my się przewiercimy to minie chwila. Później trzeba kłaść tory, a to wtedy dam znać i Szanowni ustalą w jaki sposób dostarczą roboli.
Zapisane
Ametyst
Rex Ambulans Serenissimus
Primus inter pares
Filar Monarchosocjalizmu
*****

Posłuch 16
Offline Offline

Wiadomości: 5286



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #39 : Kwietnia 14, 2022, 01:59:21 »

A co ja jestem twoj jakiś? PO-MO-GER? ja mam dwie lewe ręce! Znaczy no dobra może sie tym zajme za godziwą łapówke.

Mogę Ci dostarczyć siłę roboczą w postaci tych wychowanków Specjalnych Domów Wychowawczych, którzy w swojej głupocie i zaczadzeniu obcą ideologią nie zgłosili się w szeregi HWDP i wymagają dalszej reedukacji.
Zapisane

prof. dr net. dr h. c. mgr generalissimus
Ametyst z rodu Faradobusów

Bardzo Spaniały Król Hirschbergii i Weerlandu oraz Sekretarz Generalny Wielkiego Sternika,
Organizator Zjazdu Partii i Wykonawca Jego Wskazań, Senior – Protektor Stepów Wewnętrznych i Żuław Rzeżuszych,
Protektor Budzimiryzmu, Promotor Cywilizacji Aktywności, Głosiciel Nowej Kolektywizacji, Uosobienie Pracowitości

Heinz-Werner Grüner
Mieszkaniec
*

Posłuch 0
Offline Offline

Wiadomości: 114



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #40 : Kwietnia 16, 2022, 08:54:19 »

A co ja jestem twoj jakiś? PO-MO-GER? ja mam dwie lewe ręce! Znaczy no dobra może sie tym zajme za godziwą łapówke.

Mogę Ci dostarczyć siłę roboczą w postaci tych wychowanków Specjalnych Domów Wychowawczych, którzy w swojej głupocie i zaczadzeniu obcą ideologią nie zgłosili się w szeregi HWDP i wymagają dalszej reedukacji.
Prosiłbym tylko by ktoś "z batem" nad nimi stał, bo jak wiecie, pewnie fachowcami w tym względzie nie są, a nie chciałbym by nasze wspóle dobra zostawały przejęte przez Dzikusów.
Zapisane
Ametyst
Rex Ambulans Serenissimus
Primus inter pares
Filar Monarchosocjalizmu
*****

Posłuch 16
Offline Offline

Wiadomości: 5286



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #41 : Kwietnia 16, 2022, 11:47:51 »

Najgorzej, że to nie nasze terytorium i de iure mogą wybrać inną ścieżkę do monarchosocjalizmu...
Zapisane

prof. dr net. dr h. c. mgr generalissimus
Ametyst z rodu Faradobusów

Bardzo Spaniały Król Hirschbergii i Weerlandu oraz Sekretarz Generalny Wielkiego Sternika,
Organizator Zjazdu Partii i Wykonawca Jego Wskazań, Senior – Protektor Stepów Wewnętrznych i Żuław Rzeżuszych,
Protektor Budzimiryzmu, Promotor Cywilizacji Aktywności, Głosiciel Nowej Kolektywizacji, Uosobienie Pracowitości

Arbuz Dumbledore
Premier ZSKHIW. Gubernator Aralii. Pan na Araknie
Moderator Globalny
Człowiek Pracy
***

Posłuch 3
Offline Offline

Wiadomości: 1423



Zobacz profil
« Odpowiedz #42 : Kwietnia 16, 2022, 03:08:46 »

A tam królu, nie przejmuj sie, wyślemy naszego dirklewangera Tymoteusza Faradobusa ze specjalną operacją nadzorczą, da sie mu jakies oddziały homo i tyle. A jak ktoś się czepi to powiemy ze takiego Tymoteusza w każdej mikronacji można kupić, co jest prawdą zresztą.
Zapisane

pre/mier , osoba premiernicza, psoba
Ametyst
Rex Ambulans Serenissimus
Primus inter pares
Filar Monarchosocjalizmu
*****

Posłuch 16
Offline Offline

Wiadomości: 5286



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #43 : Kwietnia 16, 2022, 04:14:02 »

Doskonały pomysł. Tymoteusz powinien mieć się czym zajmować na zasłużonej emeryturze.
Zapisane

prof. dr net. dr h. c. mgr generalissimus
Ametyst z rodu Faradobusów

Bardzo Spaniały Król Hirschbergii i Weerlandu oraz Sekretarz Generalny Wielkiego Sternika,
Organizator Zjazdu Partii i Wykonawca Jego Wskazań, Senior – Protektor Stepów Wewnętrznych i Żuław Rzeżuszych,
Protektor Budzimiryzmu, Promotor Cywilizacji Aktywności, Głosiciel Nowej Kolektywizacji, Uosobienie Pracowitości

Heinz-Werner Grüner
Mieszkaniec
*

Posłuch 0
Offline Offline

Wiadomości: 114



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #44 : Kwietnia 19, 2022, 07:27:40 »

Z Herr Tymkiemmoże być różnie, ale ok. U nas pracę postępują. Jeszcze troszkę i się przekopiemy. Planowo w czwartek.
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006-2011, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.04 sekund z 22 zapytaniami.