Zjednoczone Socjalistyczne Królestwo Hirschbergii i Weerlandu
Maja 18, 2024, 04:03:34 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2] 3 4   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Strona z przyszłości  (Przeczytany 1438 razy)
Ametyst
Rex Ambulans Serenissimus
Primus inter pares
Filar Monarchosocjalizmu
*****

Posłuch 16
Offline Offline

Wiadomości: 5286



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #15 : Czerwca 29, 2021, 10:44:25 »

Ja też nie potrafię. xD
Zapisane

prof. dr net. dr h. c. mgr generalissimus
Ametyst z rodu Faradobusów

Bardzo Spaniały Król Hirschbergii i Weerlandu oraz Sekretarz Generalny Wielkiego Sternika,
Organizator Zjazdu Partii i Wykonawca Jego Wskazań, Senior – Protektor Stepów Wewnętrznych i Żuław Rzeżuszych,
Protektor Budzimiryzmu, Promotor Cywilizacji Aktywności, Głosiciel Nowej Kolektywizacji, Uosobienie Pracowitości

Mistrz Budzimir VII
Arcypatriarcha
Primus inter pares
Filar Monarchosocjalizmu
*****

Posłuch 8
Offline Offline

Wiadomości: 6866



Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : Czerwca 29, 2021, 07:42:32 »

Chcę zaznaczyć, że osobiście uważam, że należałoby dokonać transferu danych forum. Mianowicie nowe forum powinno mieć zachowane nasz dorobek. Absolutnie nie wierzę w koncepcję nowego startu. Nikomu się nie będzie chciało niczego opisywać, prawda jest taka, że obecnie też można reformować, zmieniać itd, a jakoś mocy na to nie ma. Przekopiowywanie ręcznie elementów ze starego forum to kiepska zabawa. Mniejsza ilość wątków wcale też pozytywnie nie wpłynie na przejrzystość forum. Za tą odpowiada tylko układ działów. Dodatkowo nie uważam, by nowy start w jakikolwiek sposób miał pomóc w znalezieniu nowych obywateli.
Zapisane

Arcypatriarcha Wszechbudzimiryzmu
Władca Wielkiego Budzimiratu Apfelinsnel
Prawdziwy Weerlandczyk, a nie jakieś nieokreślone coś!
(-) Mistrz Budzimir VII Bartosz Derikor



Ametyst
Rex Ambulans Serenissimus
Primus inter pares
Filar Monarchosocjalizmu
*****

Posłuch 16
Offline Offline

Wiadomości: 5286



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #17 : Czerwca 29, 2021, 08:51:00 »

A jak widziałbyś kwestię selekcji treści? Bo ja na przykład czytając niektóre opisy w ramach KGH uznałem, że są one zupełnie nieklimatyczne i w związku z tym postanowiłem zbudować gubernię de facto od nowa.
Zapisane

prof. dr net. dr h. c. mgr generalissimus
Ametyst z rodu Faradobusów

Bardzo Spaniały Król Hirschbergii i Weerlandu oraz Sekretarz Generalny Wielkiego Sternika,
Organizator Zjazdu Partii i Wykonawca Jego Wskazań, Senior – Protektor Stepów Wewnętrznych i Żuław Rzeżuszych,
Protektor Budzimiryzmu, Promotor Cywilizacji Aktywności, Głosiciel Nowej Kolektywizacji, Uosobienie Pracowitości

Mistrz Budzimir VII
Arcypatriarcha
Primus inter pares
Filar Monarchosocjalizmu
*****

Posłuch 8
Offline Offline

Wiadomości: 6866



Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : Czerwca 29, 2021, 09:08:58 »

Opisy można zmieniać, stare mogą trafiać do archiwum. Sęk w tym, że można robić to stopniowo, unowocześniając i ulepszając. Jakbyśmy zaczęli od zera to mamy puste forum i co wtedy? Szybkie zapełnienie wymagałoby kopiowania treści stąd, a to nie ma sensu. Na zapełnianie tak jak kiedyś nie mamy czasu, ani ludzi. Zmiana forum to też utrata dziedzictwa tych, których już z nami nie ma. Tutaj mamy tysiące postów dawnych obywateli, które zwyczajnie przepadną, bo nikt nie będzie zaglądał na archiwalne forum.
Zapisane

Arcypatriarcha Wszechbudzimiryzmu
Władca Wielkiego Budzimiratu Apfelinsnel
Prawdziwy Weerlandczyk, a nie jakieś nieokreślone coś!
(-) Mistrz Budzimir VII Bartosz Derikor



Ametyst
Rex Ambulans Serenissimus
Primus inter pares
Filar Monarchosocjalizmu
*****

Posłuch 16
Offline Offline

Wiadomości: 5286



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #19 : Czerwca 30, 2021, 09:49:42 »

Może to i racja... Tak czy inaczej należy dokonać wyboru treści, którymi zapełnić chcemy (oczywiście w granicach rozsądku, aby nie zrobił się z tego miszmasz) stronę, która to będzie pewnym novum jeśli chodzi o system ZSKHiW.
Zapisane

prof. dr net. dr h. c. mgr generalissimus
Ametyst z rodu Faradobusów

Bardzo Spaniały Król Hirschbergii i Weerlandu oraz Sekretarz Generalny Wielkiego Sternika,
Organizator Zjazdu Partii i Wykonawca Jego Wskazań, Senior – Protektor Stepów Wewnętrznych i Żuław Rzeżuszych,
Protektor Budzimiryzmu, Promotor Cywilizacji Aktywności, Głosiciel Nowej Kolektywizacji, Uosobienie Pracowitości

Tymoteusz Faradobus
Inzucht - Prinz
Przodownik
**

Posłuch 1
Offline Offline

Wiadomości: 441


Inzucht-Prinz


Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : Lipca 01, 2021, 10:12:28 »

Popieram Towarzysza Króla.
Zapisane

Tymoteusz Aleksy Faradobus herbu Świetlisty Jeleń
Inzucht - Prinz
Przewodniczący Komitetu Głównego HOMO
Ametyst
Rex Ambulans Serenissimus
Primus inter pares
Filar Monarchosocjalizmu
*****

Posłuch 16
Offline Offline

Wiadomości: 5286



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #21 : Lipca 04, 2021, 07:10:51 »

No dobra, żeby trochę ruszyć - jak rozumiem obecne forum należy po prostu przenieść na inny silnik i połączyć z przyszłą stroną? Czy pozostali są zgodni? Jeżeli tak to mam taki luźny pomysł, aby wyglądało to mniej więcej tak:

- na górze umieszczamy trzy duże zakładki - jedna to odnośnik do forum, druga to odnośnik do banku, a trzecia mogłaby rozwijać się i zawierać informacje na temat państwa

- nieco niżej umieszczamy mapę ZSKHiW - po najechaniu na region albo gubernię mogłyby się wyświetlać informację na temat tego co się tam znajduje

Wydaje mi się, że wprowadzanie większej ilości elementów mogłoby uczynić stronę mało przejrzystą, a tak uzyskamy zdrowy kompromis między współczesną modą a tradycyjną formą.
Zapisane

prof. dr net. dr h. c. mgr generalissimus
Ametyst z rodu Faradobusów

Bardzo Spaniały Król Hirschbergii i Weerlandu oraz Sekretarz Generalny Wielkiego Sternika,
Organizator Zjazdu Partii i Wykonawca Jego Wskazań, Senior – Protektor Stepów Wewnętrznych i Żuław Rzeżuszych,
Protektor Budzimiryzmu, Promotor Cywilizacji Aktywności, Głosiciel Nowej Kolektywizacji, Uosobienie Pracowitości

Arbuz Dumbledore
Premier ZSKHIW. Gubernator Aralii. Pan na Araknie
Moderator Globalny
Człowiek Pracy
****

Posłuch 3
Offline Offline

Wiadomości: 1423



Zobacz profil
« Odpowiedz #22 : Lipca 04, 2021, 07:24:22 »

Tak, tylko problem zasadniczy który był dziś poruszony w kuluarach pomiędzy mna, arcypatriarchą i wielebnym jest taki, czy wgl jest sens wkładać prace w to kiedy jest nas zaledwie piątka. Ja byłbym za pomysłem nowej strony gdyby jednocześnie był on podparty strategią marketingowa promocji naszej społeczności, oraz realna szansa napływu nowych obywateli. Jak mamy się w to bawić sami, nawet bez ciecierada Smutny to obawiam się ze gra jest, na dzień dzisiejszy tu tego , nie warta świeczki
Zapisane

pre/mier , osoba premiernicza, psoba
Tobiasz von Richtoffen-Deithven
Człowiek Pracy
****

Posłuch 2
Offline Offline

Wiadomości: 2847



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #23 : Lipca 04, 2021, 08:22:05 »

Ciecierad na pewno musi wrócić, jak to tak mamy przywrócić praworządność bez dawnego premiera.
Zapisane


Budowniczy Dzisiejszej Jakości Żuław Rzeżuszych
Jarl Soligt
Sołtys Roterhirschbergu
Arbuz Dumbledore
Premier ZSKHIW. Gubernator Aralii. Pan na Araknie
Moderator Globalny
Człowiek Pracy
****

Posłuch 3
Offline Offline

Wiadomości: 1423



Zobacz profil
« Odpowiedz #24 : Lipca 04, 2021, 08:28:24 »

o leninie też tak mówili pod koniec związku radzieckiego Smutny
Zapisane

pre/mier , osoba premiernicza, psoba
Mistrz Budzimir VII
Arcypatriarcha
Primus inter pares
Filar Monarchosocjalizmu
*****

Posłuch 8
Offline Offline

Wiadomości: 6866



Zobacz profil
« Odpowiedz #25 : Sierpnia 21, 2021, 06:32:16 »

Dokonałem drobnej zmiany w aspekcie, który mnie najbardziej na forum irytował. Teraz ikonki nowych postów, to nie żadne logo SMF, tylko porządna koronowana gwiazda czerwona!
Zapisane

Arcypatriarcha Wszechbudzimiryzmu
Władca Wielkiego Budzimiratu Apfelinsnel
Prawdziwy Weerlandczyk, a nie jakieś nieokreślone coś!
(-) Mistrz Budzimir VII Bartosz Derikor



Tobiasz von Richtoffen-Deithven
Człowiek Pracy
****

Posłuch 2
Offline Offline

Wiadomości: 2847



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #26 : Sierpnia 23, 2021, 08:55:55 »

Dokonałem drobnej zmiany w aspekcie, który mnie najbardziej na forum irytował. Teraz ikonki nowych postów, to nie żadne logo SMF, tylko porządna koronowana gwiazda czerwona!

Spaniała zmiana, bardzo się ona podoba dla mnie.
Zapisane


Budowniczy Dzisiejszej Jakości Żuław Rzeżuszych
Jarl Soligt
Sołtys Roterhirschbergu
Mistrz Budzimir VII
Arcypatriarcha
Primus inter pares
Filar Monarchosocjalizmu
*****

Posłuch 8
Offline Offline

Wiadomości: 6866



Zobacz profil
« Odpowiedz #27 : Sierpnia 23, 2021, 10:47:33 »

Muszę jeszcze pomyśleć nad odcieniem szarości ikonki braku postów. Może powinno to być nieco jaśniejsze. Tylko wtedy korona będzie już totalnie niewidoczna.
Zapisane

Arcypatriarcha Wszechbudzimiryzmu
Władca Wielkiego Budzimiratu Apfelinsnel
Prawdziwy Weerlandczyk, a nie jakieś nieokreślone coś!
(-) Mistrz Budzimir VII Bartosz Derikor



Ametyst
Rex Ambulans Serenissimus
Primus inter pares
Filar Monarchosocjalizmu
*****

Posłuch 16
Offline Offline

Wiadomości: 5286



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #28 : Sierpnia 31, 2021, 12:06:45 »

Hmmm w sumie jak to idzie w tę stronę to może faktycznie załóżmy wstępnie, że zostajemy na obecnym forum - które będziemy po prostu corocznie opłacać jeśli koszta cba nie wzrosną jakoś drastycznie - i skupimy się na stronce informacyjnej z odnośnikiem do forum?
Zapisane

prof. dr net. dr h. c. mgr generalissimus
Ametyst z rodu Faradobusów

Bardzo Spaniały Król Hirschbergii i Weerlandu oraz Sekretarz Generalny Wielkiego Sternika,
Organizator Zjazdu Partii i Wykonawca Jego Wskazań, Senior – Protektor Stepów Wewnętrznych i Żuław Rzeżuszych,
Protektor Budzimiryzmu, Promotor Cywilizacji Aktywności, Głosiciel Nowej Kolektywizacji, Uosobienie Pracowitości

Tobiasz von Richtoffen-Deithven
Człowiek Pracy
****

Posłuch 2
Offline Offline

Wiadomości: 2847



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #29 : Września 01, 2021, 12:10:51 »

Jeszcze jak. Posiadamy jeszcze tamtą poprzednią stronę?
Zapisane


Budowniczy Dzisiejszej Jakości Żuław Rzeżuszych
Jarl Soligt
Sołtys Roterhirschbergu
Strony: 1 [2] 3 4   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006-2011, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.023 sekund z 16 zapytaniami.